Sildenafil – substancja, dzięki której można odzyskać sprawność seksualną w szybki i bezbolesny sposób

Sfera seksualna to nieodłączny element życia każdego człowieka. Niestety, często dzieje się tak, że wraz z wiekiem lub z powodu chorób zaczynają nam doskwierać różne zaburzenia natury seksualnej. Najczęstszą przypadłością, z którą borykają się panowie, są zaburzenia wzwodu. Według statystyk przypadłość ta dotyczy nawet 150 milionów mężczyzn na całym świecie. Brak możliwości odbywania stosunków seksualnych jest prawdziwą udręką. Na szczęście, jest wyjątkowo skuteczny oraz bezbolesny sposób na to, aby poradzić sobie z tym palącym problemem. Chodzi tutaj oczywiście o wyjątkowo skuteczne leki oparte na substancji aktywnej o nazwie sildenafil. W dzisiejszym artykule wyjaśniamy, jak działa sildenafil. 

Zaburzenia erekcji – objawy 

Zaburzenia erekcji to stan, w którym mężczyzna mimo podniecenia seksualnego nie jest w stanie osiągnąć lub utrzymać wzwodu przez wystarczająco długi czas. Powoduje to, że każda próba odbycia stosunku seksualnego kończy się niepowodzeniem. To z kolei prowadzi do tego, iż partnerzy coraz bardziej oddalają się od siebie, a libido znacząco spada.  Specjaliści szacują, że w Polsce zaburzenia erekcji dotykają około 3,5 miliona mężczyzn w różnym wieku. Niestety, jest to na tyle wstydliwa przypadłość, że mało który mężczyzna udaje się na wizytę u lekarza. Panowie bardzo często myślą, że zaburzenia erekcji miną samoistnie bądź decydują się na całkowitą wstrzemięźliwość seksualną. To ogromny błąd, gdyż obecnie istnieje mnóstwo wyjątkowo skutecznych metod, dzięki którym szybko i całkowicie bezboleśnie można przywrócić prawidłowy wzwód. Leczenie impotencji jest jak najbardziej możliwe. Co najważniejsze, z reguły przebiega ono całkowicie bezboleśnie. 

Czym są spowodowane zaburzenia erekcji? 

Wielu mężczyzn w ogóle nie zdaje sobie sprawy z tego, że niska potencja może być wywołana naprawdę wieloma zróżnicowanymi czynnikami. Mylą się ci, którzy sądzą, że zaburzenia erekcji to wyłączna domena mężczyzn po 40-tym roku życia. Oczywiście, to prawda, że po 40-tym roku życia organizm zaczyna produkować znacznie mniej testosteronu. Istnieje jednak o wiele więcej czynników przyczyniających się do powstania zaburzeń wzwodu. Mianowicie: używki, brak ruchu, siedzący tryb życia, chroniczny stres, brak odpowiedniej ilości snu, niezdrowa dieta czy choroby współistniejące takie jak cukrzyca, miażdżyca bądź nadciśnienie. Pojawienie się zaburzeń wzwodu może być także uwarunkowane czynnikami psychologicznymi. Mowa tu o niskiej samoocenie, złych doświadczeniach w sferze seksualnej z przeszłości, przekonania religijne wyniesione z domu czy też strach przed nieodpowiednim zaspokojeniem seksualnym partnerki. Jednocześnie należy pamiętać, że jednostkowe wystąpienie zaburzeń wzwodu nie powinno powodować obaw. Może to być np. efekt jednorazowego nadużycia alkoholu bądź dużego stresu. U wielu mężczyzn zaburzenia erekcji pojawiają się jednorazowo, a później wszystko wraca do normy. O zaburzeniach wzwodu mówimy dopiero wtedy, gdy problem ten ma charakter długofalowy i ciągły. Wtedy koniecznie należy udać się do lekarza oraz rozpocząć odpowiednie leczenie. 

Sildenafil – antidotum na zaburzenia erekcji 

Tak jak wspomnieliśmy w pierwszej części artykułu, sildenafil jest jednym z najlepszych sposobów na wyleczenie zaburzeń erekcji. Jest to substancja wykorzystywana w najlepszych środkach na erekcję takich jak Kamagra czy Viagra cena. Jej skuteczność została potwierdzona w bardzo wielu niezależnych badaniach naukowych. Sildenafil jest w sprzedaży od 1998 roku i do tej pory pomógł już milionom mężczyzn odzyskać dawną sprawność seksualną.  Czym dokładnie jest i jak działa sildenafil? Jest to inhibitor fosfodiesterazy typu piątego. Sprawia on, że do naczyń krwionośnych prącia napływa więcej krwi, co skutkuje tym, iż na skutek odpowiedniej stymulacji seksualnej mężczyzna bez trudu może osiągnąć wzwód. Istnieje obecnie wiele leków na erekcję zawierających ten składnik. Przyjęcie jednej tabletki leku sprawia, że mężczyzna już po około 30-60 minutach jest w stanie osiągnąć wzwód. 

Leave a Reply

Shares