Maxigra Go- czym jest, wskazania, przeciwwskazania, dawkowanie.

Maxigra Go jest to środek na erekcję, który można zakupić bez recepty. Jest on dostępny w postaci tabletek, które można rozgryźć i rzuć. W sprzedaży znajdują się opakowania zawierające po 2 tabletki. W składzie tego produktu znajduje się wszystkim znana substancja aktywna, czyli sildenafil w postaci cytrynianu.Działa ona poprzez wywołanie erekcji przy jednoczesnej stymulacji seksualnej. Środek nieznacznie obniża ciśnienie krwi, jednak ma to charakter przejściowy i jest bez większego znaczenia klinicznego. Produkt ten najlepiej przyjmować na czczo, gdyż wtedy sildenafil zostanie sprawniej wchłonięty, a maksymalne stężenie uzyska się ok 30-120 minutach od zażywa dawki. W przypadku przyjęcia preparatu w trakcie posiłku, czas niezbędny do osiągnięcia najwyższego stężenia sildenafilu w organizmie, wydłuży się o około 30 procent.

Co znajduje się w składzie Maxigra Go?

W jednej tabletce Maxigra Go znajduje się 25 mg sildenafilu w postaci cytrynianu. Ponadto w składzie wyróżnić można, takie składniki jak: laktoza jednowodna, polakrylina potasowa, krzemionka koloidalna bezwodna, aspartam, powidon K-30, aromat miętowy, magnezu stearynian, kroskarmeloza sodowa, kwas solny albo potasu wodorotlenek.

Wskazania do przyjmowania Maxigra Go

Produkt Maxigra Go został opracowany na bazie składnika czynnego, czyli sildenafila, który jest od wielu lat stosowany w lekach na potencję. Działa on wspomagająco w przypadku zaburzeń erekcji u mężczyzn. Środek ten stymuluje rozkurcz naczyń krwionośnych w penisie, zwiększając napływ krwi do członka w trakcie stymulacji seksualnej. Produkt Maxigra Go poleca się wszystkim dorosłym mężczyznom, którzy zmagają się z zaburzeniami potencji. Maxigra Go nie powinna być jednak przyjmowana u osób, u których nie występują żadne zaburzenia erekcji i przez kobiety.

Maxigra Go- przeciwwskazania

Wymienić można wiele przeciwwskazań, które uniemożliwiają przyjęcie produktu. Przed sięgnięciem po środek warto się z nimi bliżej zapoznać. Wśród nich wymienia się:

  • zażywanie azotanów albo leków uwalniających tlenek azotu
  • przyjmowanie leków, które pobudzają cyklazę guanylową
  • utrata wzroku w jednym oku w przeszłości na skutek tętniczej przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego
  • ciężka niewydolność serca albo niestabilna dławica piersiowa
  • nadwrażliwość na jakikolwiek składnik Maxigra Go
  • przez wzgląd na brak danych- niedawno przebyty udar albo zawał serca, ciężka niewydolność wątroby, niedociśnienie tętnicze, dziedziczne degradacyjne zmiany siatkówki

Jak dawkować środek Maxigra Go?

Produkt Maxigra Go stosuje się w sposób doustny, wystarczy rozgryźć tabletkę i ją żuć. Najlepiej sięgnąć po niego na ok. 60 minut przed planowanym stosunkiem płciowym. Poleca się przyjmować dawkę 25 mg, a więc tylko jedną tabletkę środka. Jednorazowa dawka nie może przekraczać 100 mg, a więc dawkę 25mg można zwiększyć według swoich potrzeb, w zależności od tolerancji organizmu oraz skuteczności produktu. Co ważne, Maxigra Go nie powinno się stosować częściej aniżeli raz w ciągu doby. W przypadku kiedy tabletka została zażyta w trakcie posiłku, wówczas efekt działania leku będzie opóźniony. Z tego względu najlepiej przyjąć dawkę, jeszcze przed posiłkiem. Nie ma żadnej potrzeby zmiany dawki u panów w wieku podeszłym czy też borykających się z łagodnymi, czy umiarowymi zaburzeniami czynności nerek.

Jeśli chodzi o panów z ciężką niewydolnością nerek albo zaburzeniami czynności wątroby, poleca się im rozpoczęcie stosowania preparatu od dawki 25 mg, jeśli taka ilość substancji czynnej będzie dobrze tolerowana przez organizm, a lek nie da zamierzonych skutków, wówczas można zwiększyć dawkę. Warto jednak w tym wypadku skonsultować się wcześniej z lekarzem. Maxigra Go powinna być zawsze przyjmowana zgodnie z zaleceniami producenta, umieszczonymi na ulotce bądź według wytycznych lekarza. Ponadto, jeśli skuteczność działania środka jest za mała lub za duża, wtedy warto udać się po poradę do lekarza, który pomoże w doborze optymalnej dawki. Jeśli zdarzy się, iż mężczyzna przedawkuje ten lek, wówczas musi liczyć się z wystąpieniem pewnych efektów ubocznych.

Leave a Reply

Shares